درباره قالیشویی میبد

خشک کردن قالی در قالیشویی میبد

معرفی تمام خدمات قالیشویی میبد

قالیشویی میبد سال هاست فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویان آغاز کرده است. مجوز رسمی این مجموعه از طرف اتحادیه صادر شده و تمامی تعرفه ها مطابق با نرخ نامه اتحادیه قالیشویان تعیین می شود. ما در این قالیشویی تلاش کردیم با ارائه خدمات شستشوی متنوع رضایت مشتریان خود را به دست آوریم.
اگر شما می خواهید فرش، مبلمان، گلیم، موکت، پرده و مبلمان خود را شستشو دهید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. ارائه خدمات با سطح کیفی بالا در کنار دریافت هزینه پایین باعث شده است تا اکثر مشتریان از عملکرد ما رضایت داشته باشند.

قالیشویی تمام اتوماتیک میبد

هدف ما در قالیشویی درجه یک میبد چیست؟

ما به عنوان بهترین قالیشویی در سطح شهر میبد تلاش کردیم تا رضایت مشتریان خود را به طور کامل کسب نماییم. برای این کار در قدم اول تلاش کردیم تا خدمات را با بالاترین سطح کیفی به مشتریان خود عرضه کنیم. پس از آن نیز برای ارائه این خدمات هزینه مقرون به صرفه از مشتریان دریافت می کنیم.
کلیه تعرفه های این مجموعه مورد تایید اتحادیه قالیشویان است و در هنگام شستشو هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. ما معتقدیم که برای کسب سود بالا باید رضایت مشتریان را به دست آورد بدین ترتیب حجم سفارشات افزایش پیدا کرده و به سود خواهیم رسید.

لول می بریم لول میاریم

اهداف ما در قالیشویی ممتاز میبد

ما در قالیشویی میبد اهداف ارزشمندی را دنبال می کنیم که عبارت اند از:

  • ارائه خدمات متنوع نظافتی با توجه به نیاز مشتری
  • تمیز و درخشان کردن محیط منزل شما
  • حفظ سلامت فرش، مبل، پرده و تشک در حین شستشو
  • مشاهده لبخندی از سر رضایت بر لب مشتریان قالیشویی